ووکسلی (رنگ با اعداد سه بعدی)

ووکسلی (رنگ با اعداد سه بعدی)

توسعه دهنده byss mobile

دسته بندی برنامه ها دسته بندی  سرگرمی

بدون نظر

نصب های فعال

حجم

نسخه برنامه

کمتر از 100

93.83مگابایت

4.9.2

رتبه بندی برنامه

آخرین بروز رسانی

سازگاری برنامه

4.4

۱۹ تیر ۱۳۹۸

اندروید 4 و بالاتر

 توضیحات برنامهووکسلی (رنگ با اعداد سه بعدی)   توضیحات

به عنوان والدین کودک شیوه های بسیاری وجود دارند که در کمک به رشد و توسعه جنبه های مختلف توانایی در کودکمان به آن باید توجه کنیم. خلاقیت یکی ازهمین جنبه ها است، توانایی خلاقیت در کودک با حل مساله و روش فکر کردن آنها رشد می یابد.

چالش هایی که کودک روزانه با آنها روبرو می شود و در نتیجه درک و استدلال او را از دنیای اطرافش توسعه می دهد یکی از روشهایی است که کودک را خلاق بار می آورد. در کنار این چالش ها، از مزایای عمده راه یافتن تکنولوژی به دنیای کودک نیز نباید غافل شد، زیرا که تکنولوژی یکی از راههای کمک کننده به ایجاد خلاقیت در کودک می تواند باشد. اپلیکیشنهای تلفنهای هوشمند به عنوان تکنولوژی مدرن  می تواند به کودک در فرایند یادگیری و کمک به خلاقیت او بسیار مفید باشند. در این میان اپلیکیشنهای خلاقیت درمیزان توجه، تمرکز، مهارتهای شناختی، توانایی استدلال، درک فضایی و قدرت حل مساله در کودک نقش بسیار ارزنده ای را ایفا میکنند. یکی از انواع اپلیکیشنهای خلاقیت، اپ های مربوط به رنگ آمیزی، نقاشی و طراحی است.

اپلیکیشن، ووکسلی یک برنامه کاملا ضد استرس است. کودکان و بزرگسالان عاشق رنگ آمیزی با مدلهای جذاب ارایه شده در این اپ مانند شخصیتها، حیوانات، و اثار معماری خواهند شد. فقط اعداد را برای اینکه شخصیت ها و حیوانات را به زندگی بیاورید دنبال کنید. شما میتوانید از انواع مختلفی از تصاویر سه بعدی فوق العاده مانند حیوانات با مزه، مناظر جهان، موجودات اقیانوس، شاهزاده خانم ها، تک شاخ، رنگین کمان و طبیعت برای رنگ امیزی انتخاب کنید. امکانات: این اپ دارای بسیاری از موضوعات سه بعدی فوق العاده است که شما میتوانید آنها را رنگ کنید و منتظر یک جادو باشید. و کارتان را در شبکه های اجتماعی با دوستان و خانواده تان به اشتراک بگذارید. این برنامه به طور هفتگی آپدیت می شود. این برنامه یکی از بهترین اپلیکیشنهای رنگ آمیزی با عدد به شمار می رود.

تغییرات

دسترسی‌ها

  android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE
  android.permission.ACCESS_WIFI_STATE
  android.permission.INTERNET
  android.permission.READ_EXTERNAL_STORAGE
  android.permission.VIBRATE
  android.permission.WAKE_LOCK
  android.permission.WRITE_EXTERNAL_STORAGE
  com.android.vending.BILLING
  com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE
  com.google.android.finsky.permission.BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
  mobi.byss.voxelator.permission.C2D_MESSAGE
توپ مارکت | دانلود و نصب برنامه های اندروید توپ مارکت | دانلود و نصب برنامه های اندروید دانلود توپ مارکت