سوالات متداول

پاسخ

ما سعی کرده‌ایم توپ را بر روی تمام دستگاه‌های اندرویدی آزمایش و راه‌اندازی کنیم. در حال حاضر ما از وجود دستگاهی با اندروید ۴ به بالا که قابلیت اجرای توپ را ندارد مطلع نیستیم. اگر به چنین مواردی برخورد کردید لطفاً ما را نیز از طریق نشانی support@toopmarket.com و شماره تماس 02188391328 در جریان بگذارید.

پاسخ

بله با ورود به حساب کاربری خود روی هر دستگاهی، امکان استفاده از برنامه/بازی خریداری شده را دارید.

پاسخ

بله شما می‌توانید از هر دستگاهی برای ورود به حساب کاربری خود استفاده نمایید.

پاسخ

از طریق دکمه گزارش واقع در پایین صفحه می‌توانید اقدام به ارسال شکایات خود در موضوعات مشخص شده نمایید. با استفاده از گزینه موارد دیگر، مواردی که در موضوعات تعریف شده وجود ندارد را ارسال نمایید.

پاسخ

لطفاً نسخه‌ای که دریافت کردید و اینکه از کجا دریافت کردید بهمراه پیغام خطایی که با آن مواجه شدید را برای نشانی support@toopmarket.com ارسال نمایید. همچنین می‌توانید مشکل خود را از طریق شماره 02188391328 به ما اطلاع دهید.

پاسخ

مشکلات مختلفی می‌تواند وجود داشته باشد، اگر بعد از تکرار در زمان‌های مختلف این مشکل پابرجا بود، لطفاً ما را از طریق نشانی support@toopmarket.com و شماره تماس 02188391328 در جریان بگذارید.

پاسخ

سوال و مشکل خود را از طریق نشانی support@toopmarket.com ارسال نمایید یا با شماره 02188391328 تماس حاصل نمایید.

پاسخ

از طریق منوی بالا و پایین سایت و کلیک روی دکمه دانلود توپ مارکت، می‌توانید آخرین نسخه توپ مارکت را روی دستگاه خود دانلود و نصب نمایید.

پاسخ

بعد از ورود به صفحه برنامه و کلیک روی دکمه دانلود، گزینه‌های پرداخت و افزایش اعتبار نمایش می‌یابد. بعد از افزایش اعتبار خواهید توانست برنامه مورد نظر را دریافت و استفاده نمایید.

پاسخ

با اشاره روی دکمه سمت راست-بالای صفحه، وارد منوی برنامه شوید و روی نوشته ورود به حساب کاربری کلیک نمایید. بعد از ورود شماره همراه خود و دریافت کد فعال سازی، می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید.

پاسخ

ابتدا از بخش ورود، وارد حساب کاربری خود شوید سپس از زبانه مدیریت اعتبار در پنل کاربری خود برای افزایش اعتبار اقدام نمایید. زمانی که اعتبار کافی داشتید، می‌توانید با کلیک روی دکمه دانلود، برنامه خود را خریداری و دریافت نمایید.

پاسخ

روی دکمه ورود در منوی بالای صفحه کلیک کنید، شماره همراه خود را وارد نمایید و بعد از ورود کد فعال سازی، وارد حساب کاربری خود می‌شود.

پاسخ

از دو طریق می‌توانید اقدام کنید. از بخش نظرات برنامه یا ایمیل نمایش داده شده در بخش اطلاعات توسعه دهنده، توسعه دهنده را در جریان مشکل قرار دهید یا با استفاده از دکمه گزارش پایین صفحه و انتخاب گزینه موارد دیگر، توپ مارکت را در جریان مشکل قرار دهید.

توپ مارکت | دانلود و نصب برنامه های اندروید توپ مارکت | دانلود و نصب برنامه های اندروید دانلود توپ مارکت