درباره ما

بسیاری از کاربران اندروید بر اساس نیازهای خود به دنبال پیدا کردن برنامه های مناسب هستند. تلاش مجموعه توپ مارکت بر این است که بتواند با ارائه اطلاعات کامل و صادقانه به کاربران، اطمینان مخاطب را  برای نصب و اجرای بهترین برنامه فراهم کند و همچنین توجه به کیفیت و آسان سازی ارائه محصول از مهترین مسائلی است که خود را نسبت به آن ملزم و متعد می داند.

مجموعه توپ مارکت خود را موظف می داند که تمامی برنامه ها را قبل از انتشار به طور کامل  بررسی کرده تا از آسیب های  احتمالی یا دسترسی های غیر مجاز  بر روی دستگاه کاربران جلوگیری کند و علاوه بر این نهایت سعی خود را نسبت به عرضه سریع  نسخه های به روز شده اپلیکیشن ها خواهد کرد.

اما این هدف ابتدایی ماست!  در گام بعدی می خواهیم بین کاربران و توسعه دهندگان اندروید پل ارتباطی ایجاد کنیم. هدف بزرگ ما خلق بستری مناسب، برای انتقال نیاز و ایده کاربران به توسعه دهندگان اندروید است تا بتوانیم با جذب و معرفی استعدادها برای راه اندازی گروه های حرفه ای در زمینه تولید اپلیکیشن های سودمند و مورد نیاز، تحولی هر چند کوچک در این حوزه ایجاد کنیم.

در این مسیر نیازمند نظر و  نقد (هرچند تند و تیز ) شما هستیم و سعی ما بر این است که نه در گفتار،  بلکه در عمل نیز نسبت به تعهدات خود  نسبت به شما پایبند باشیم. هدف ما جلب و حفظ اعتماد شماست و بدون شک رسیدن به این قله، کاری بسیار سخت ولی شدنی است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به توپ مارکت است