راهنما


نصب توپ مارکت

از طریق منوی بالا و پایین سایت و کلیک روی دکمه دانلود توپ مارکت، می‌توانید آخرین نسخه توپ مارکت را روی دستگاه خود دانلود و نصب نمایید.


ثبت نام و حساب کاربری

برای ثبت نام در سایت توپ مارکت روی دکمه ورود در منوی بالای صفحه کلیک کنید، شماره همراه خود را وارد نمایید و بعد از ورود کد فعال سازی، وارد حساب کاربری خود شوید. برای ثبت نام در اپلیکیشن توپ مارکت با اشاره روی دکمه سمت راست-بالای صفحه، وارد منوی برنامه شوید و روی نوشته ورود به حساب کاربری کلیک نمایید. بعد از ورود شماره همراه خود و دریافت کد فعال سازی، می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید.


پیدا کردن نرم‌افزار و بازی مناسب


برای این منظور چندین راه وجود دارد.


1- با مشاهده ویترین سایت یا اپلیکیشن توپ مارکت و ورود به دسته‌بندی‌های متنوع نرم‌افزار و بازی می‌توانید نرم‌افزارها و بازی‌های جدید را دریافت نمایید. همچنین می‌توانید از ردیف‌های موضوعی یا پرونده‌های ویژه توپ مارکت که به شکل تصویر بنر در صفحه اصلی قرار می‌گیریند استفاده نمایید.

2- استفاده از قابلیت جستجو در سایت و اپلیکیشن توپ مارکت. در قسمت بالای صفحه می‌توانید با ورود متن مورد نظر به جستجو بپردازید


خرید نرم‌افزار و بازی‌های غیر رایگان

برای خرید در سایت توپ مارکت ابتدا از بخش ورود، وارد حساب کاربری خود شوید سپس از زبانه مدیریت اعتبار در پنل کاربری خود برای افزایش اعتبار اقدام نمایید. زمانی که اعتبار کافی داشتید، می‌توانید با کلیک روی دکمه دانلود، برنامه خود را خریداری و دریافت نمایید. برای خرید در اپلیکیشن توپ مارکت بعد از ورود به صفحه برنامه و کلیک روی دکمه دانلود، گزینه‌های پرداخت و افزایش اعتبار نمایش می‌یابد. بعد از افزایش اعتبار خواهید توانست برنامه مورد نظر را دریافت و استفاده نمایید.


ویژگی‌های اپلیکیشن توپ‌مارکت

اپلیکیشن توپ مارکت به شما امکان تغییر حالت مادرانه و کودکانه، ساخت پروفایل برای فرزندان، دستچین برنامه و بازی و مشاهده ویدئو را می‌دهد. برای تغییر حالت کودکانه به مادرانه و بلعکس می‌توانید روی دکمه سمت چپ بالای صفحه کنار نوار جستجو اشاره کنید. اگر برای اولین بار اینکار را انجام می‌دهید، بعد از ورود شماره و کد تایید، باید الگویی را به عنوان رمز ورود به بخش مادرانه تعریف کنید تا ورود به این بخش برای کودکان محدود شود. برای هربار تغییر به حالت مادرانه، نیاز به ورود این الگو می‌باشد. استفاده از دستچین مادرانه: این قابلیت در اپلیکیشن توپ‌مارکت به شما امکان می‌دهد که برای فرزندانتان بعد از ایجاد پروفایل، اپلیکیشن و بازی دستچین کنید تا در صفحه اصلی کودکانه به نام خودشان در ردیفی مجزا نمایش داده شود. برای استفاده از این قابلیت بعد از ورود به صفحه بازی یا نرم‌افزار مورد نظر، روی دکمه دستچین در سمت راست آیکون برنامه اشاره نمایید. حالا روی اسم یکی از فرزندان اشاره کنید تا برنامه یا بازی به فهرست دستچین او اضافه شود. در بخش ویدئو می‌توانید به تفکیک حالت کودکانه یا مادرانه، محتوای ویدئویی بارگذاری شده را مشاهده نمایید. در حالت مادرانه این بخش، ویدئوهای آموزشی متنوعی تدارک دیده‌ایم.


خرید نرم‌افزار و بازی‌های غیر رایگان

برای خرید در سایت توپ مارکت ابتدا از بخش ورود، وارد حساب کاربری خود شوید سپس از مدیریت اعتبار در پنل کاربری خود برای افزایش اعتبار اقدام نمایید. زمانی که اعتبار کافی داشتید، می‌توانید با کلیک روی دکمه دانلود، برنامه خود را خریداری و دریافت نمایید. برای خرید در اپلیکیشن توپ مارکت بعد از ورود به صفحه برنامه و کلیک روی دکمه دانلود، گزینه‌های پرداخت و افزایش اعتبار نمایش می‌یابد. بعد از افزایش اعتبار خواهید توانست برنامه مورد نظر را دریافت و استفاده نمایید.


ارسال درخواست

اگر در کار با توپ مارکت به مشکلی برخورد کردید می‌توانید از بخش تماس با ما درخواست خود را به توپ مارکت منتقل نمایید