آنکورا

آنکورا

توسعه دهنده : Chibig

دسته بندی : ماجراجویی

نسخه 1.3.9

Responsive image 3407 دریافت
Responsive image 5.0 1 نفر
Responsive image
86.38
مگابایت
Responsive image 7+ رده سنی

اکتشافگری به اسم مون (عضو گروه گشتی ۵)، دچار یک سانحه فضایی می‌شود و سفینه‌اش به ناچار در سیاره آنکورا فرود می‌آید. سیاره‌ای بسیار بزرگ و خطرناک. اما مون مهارت خوبی در اکتشاف و مواجهه با مشکلاتی که در این راه بوجود می‌آید دارد.
تنها راه رهایی از این سیاره، پیدا کردن تکه‌هایی از اجزای فرستنده سفینه و سرهم کردن آن است. با سرپا کردن آنتن فرستنده می‌توانید پیامی ارسال کنید و امیدوار برای نجات باشید.
زندگی در آنکورا ساده نیست و باید مون را از مشکلاتی مثل گرسنگی و تشنگی حفظ کنید. دنبال آب و غذا بگردید. مراقب باران، یخبندان، تابستان‌های داغ صحرا و خطرات پیش رو در شب باشید. اما بزودی روزنه‌های امید خودشان را نشان می‌دهند. نژادی از موجودات بدوی به نام ANKها در تطابق با محیط از مدت‌ها پیش در این سیاره سکونت داشته‌اند. آن‌ها دارای قلبی مهربان هستند و در قبیله‌هایی با تخصص‌های گوناگون قرار گرفته‌اند. کشاورزها، ماهی‌گیرها، بازرگانان، شکارچی و ... مون بسیاری از کارها را از ANKها یاد می‌گیرد. کارهایی مثل ساخت ابزار، ساختمان‌ها و اشیاء قیمتی، غذا و ...
از منابع طبیعی سیاره مثل سنگ، چوب، فلزات و گیاهان استفاده کنید و ابزارهایی مثل چکش، تبر، بیل، نیزه، تیر و کمان و اره بسازید. کوله پشتی مون به شما کمک می‌کند بسیاری از آیتم‌ها را در آن نگه‌داری کنید.

ویژگی‌های بازی:
مناسب برای نوجوانان
بازی آفلاین و بدون نیاز به اینترنت
گرافیک خوب سه‌بعدی
بازی پرمحتوا و طولانی

 

والدین عزیز توجه کنند:
این بازی توسط نظام ESRA رده بندی سنی نشده است. در بررسی ما به دلیل وجود خشونت خفیف، انجام این بازی برای ۷+ سال مناسب است.


نظرات کاربران


بدون نام

14:15 01/4/29

عالی بود⁦✌️⁩⁦✌️⁩⁦✌️⁩⁦✌️⁩⁦✌️⁩⁦✌️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩