خرس ماجراجو

خرس ماجراجو

توسعه دهنده EarthKwak Games

دسته بندی برنامه ها دسته بندی  ماجراجویی

بدون نظر

نصب های فعال

حجم

نسخه برنامه

کمتر از 100

65.10مگابایت

1.8.2

رتبه بندی برنامه

آخرین بروز رسانی

سازگاری برنامه

4.57926

۲۷ فروردین ۱۳۹۹

اندروید 4 و بالاتر

 توضیحات برنامهخرس ماجراجو   توضیحات

خرس ماجراجو یک بازی سکوبازی سه بعدی است که شبیه به بازی‌های قدیمی این سبک (بانجو کازویی و کراش باندیکوت) انجام می‌شود. کودک در این بازی در نقش خرسی به نام بارِن قدم در جنگلی سرسبز و زیبا می‌گذارد. او تنها خرسی است که در جنگل آزاد مانده و برای نجات دیگر خرس‌های زندانی شده در جنگل تلاش می‌کند. او باید راهی سرزمین لاک‌پشت‌ها شود. در ادامه بازی دو سرزمین برفی و کویری را هم بازی خواهید کرد.

داستان بازی:

در تمام جنگل زنبورها، خرس‌ها، لاک‌پشت‌ها و خرگوش‌ها همگی در امن و امان زندگی می‌کردند. بر همه مناطق ملکه زنبورها سلطنت می‌کرد که بسیار مهربان و خوب بود و همه حیوانات از او راضی بودند. همه چیز عالی بود تا زمانی که یک زنبور بد جنس ملکه را دزدید و خودش را جای او، جا زد. اون شخص به زنبورها دستور داد تا عسل بنفش رنگی را در سرتاسر محدوده سلطه‌اش پخش کنند. این عسل بنفش، حیوانات را دچار بدبختی و خوی پرخاشگرانه کرد. اما این همه ماجرا نبود و زنبورها متوجه شدند که خرس‌ها از خوردن این عسل هیچ اثری نمی‌گیرند. به همین دلیل همه خرس‌ها را دستگیر و زندانی کردند تا علیه ملکه قلابی شورش نکنند. شما در نقش خرسی به اسم بارِن باید سرنوشت جنگل را تغییر دهید و دوستان خود را از چنگ ملکه بد ذات نجات دهید.

 

کنترل بازی با یک دکمه حرکت به جهت‌های مختلف و دو دکمه برای تعامل، ضربه زدن و پرش انجام می‌شود. با کشیدن انگشت روی صفحه نیز دوربین بازی جا‌به‌جا می‌شود. بازی دارای راهنمای اولیه بوده و کودک می‌تواند به راحتی مسیر خود را پیدا کند. البته والدین عزیز توجه کنند که به دلیل وجود خشونت خفیف و نمایش موجودات ترسناک خفیف، انجام این بازی برای کودکان و نوجوانان بالای ۷ سال مناسب است.
 

ویژگی‌های بازی:

گرافیک سه بعدی زیبا

محیط‌های دیدنی و متنوع

داستان درگیر کننده و جالب

گیم‌پلی سرگرم کننده و جذاب

برچسب ها : #بازی پرشی

تغییرات

دسترسی‌ها

    android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE
    android.permission.INTERNET
    com.android.vending.BILLING
توپ مارکت | دانلود و نصب برنامه های اندروید توپ مارکت | دانلود و نصب برنامه های اندروید دانلود توپ مارکت