کمک به سلامت و رژیم غذایی کودکان

کمک به سلامت و رژیم غذایی کودکان

توسعه دهنده : توسعه دهنده خارجی

دسته بندی : تربیت و فرزندپروری

نسخه 1.5

Responsive image 887 دریافت
Responsive image 0 0 نفر
Responsive image
32.71
مگابایت

این برنامه رایگان اندرویدی حاوی داروهای خانگی و نکات رژیم غذایی سالم برای کودکان و نوزادان با مشاوره با متخصص تغذیه و انتخاب نمودار رژیم غذایی برای اکثر بیماری‌های رایج سلامتی کودکان و مسائل رایج مانند سرماخوردگی آسم و سرفه یبوست و چاقی کودکان و ... است.

برنامه همچنین گزینه‌هایی را برای برنامه رژیم غذایی متخصص تغذیه و درمان‌های خانگی توصیه‌های رژیم غذایی سالم برای کودکان نوزادان، هر کجا که قابل اجرا باشد، ارائه می‌دهد. این برنامه رایگان همچنین اطلاعاتی در مورد علائم درمان های خانگی و ایده های بهداشتی در مورد عفونت گوش راش های نوزاد برونشیت در نوزادان آرتریت آبله مرغان و قولنج آرتریت نوجوانان در کودکان اگزما در نوزادان و تب معمولی و ... را به شما ارائه می دهد.

این برنامه همچنین توصیه‌های غذایی و بهداشتی را برای بیماری‌هایی مانند بیماری‌های دست و پا و دهان، اسهال رفلاکس اسید کودک و عفونت معده، سرخک حفره دندان در کودکان، ذات‌الریه و عفونت ریه و عفونت RSV در کودکان پوشش می‌دهد.

همچنین می‌توانید انتخاب‌های مواد غذایی و مواد غذایی را پیدا کنید تا از انتخاب‌هایی مانند استفراغ بوتولیسم اسهال و لیستریوز کم‌آبی، سالمونلوز و عفونت وبا مسمومیت غذایی با استافیلوکوک و عفونت کزاز و غیره اجتناب کنید.

این برنامه همچنین به شما این امکان را می دهد که در صورتی که به دنبال کمک از متخصص تغذیه هستید و سؤالات بیشتری در رابطه با برنامه غذایی سالم و رژیم غذایی دارید، با متخصص تغذیه تماس بگیرید.


نظرات کاربران


02:05 03/4/3