بازی برای کودکان: بادکنک، قایم باشک و...

بازی برای کودکان: بادکنک، قایم باشک و...

توسعه دهنده : Games from YovoGames !

دسته بندی : تفننی و امتیازی

نسخه 1.0.8

Responsive image 87 دریافت
Responsive image 0 0 نفر
Responsive image
9.2
مگابایت
Responsive image 3+ رده سنی

با دانلود این نرم افزار مجموعه‌ای از 5 بازی در اختیار خواهید داشت.
در بازی اول شما باید بالن‌هایی را که می خواهند به آسمان پرواز کنند، بترکانید. این بازی عکس‌العمل کودکان را بهبود می‌بخشد.
در بازی دوم باید مجسمه‌ها را در فرم‌ها و رنگ‌ها مرتب کنید. این یک بازی آموزشی برای کودکان است که به یادگیری شکل‌ها و رنگ‌ها کمک خواهد کرد.
در بازی سوم شما باید تخم مرغ ها را درون سبد جمع کنید و سعی کنید تا حد ممکن تخم مرغ‌های بیشتری را جمع کنید. این یک بازی در حال توسعه و آموزشی برای کودکان است، که به کودک کمک می کند تا سرعت عملش را بهتر کند.
در بازی چهارم شما باید برای گرفتن هیولایی که ناگهان ظاهر می شود و می‌خواهد از شما فرار کند تلاش کنید. این یک بازی آموزشی برای کودکان است که به کودک نیز کمک می‌کند تا واکنش و دقت خود را افزایش دهد.
در بازی پنجم بایستی از شاخه‌های یک درخت بالا بروید و در طول مسیر هدایا و جوایز را جمع کنید تا امتیاز بیشتری کسب کنید. این یک بازی آموزشی برای کودکان است که به کودک در مهارت‌های حرکتی و ارتقای سرعت عمل کمک می‌کند.
هر پنج بازی با موسیقی‌ها، رنگ‌بندی و گرافیک متناسب با دنیای کودکان طراحی شده‌اند.

 

والدین عزیز توجه کنند:
در صورت اتصال به اینترنت، در حین بازی تبلیغات اینترنتی نمایش داده می‌شود.
این بازی توسط نظام ESRA رده بندی سنی نشده است. در بررسی ما به دلیل عدم وجود محتوای آسیب رسان، انجام این بازی برای همه سنین مناسب است.