پادشاه و ملکه متفکر

پادشاه و ملکه متفکر

توسعه دهنده Avokiddo

دسته بندی برنامه ها دسته بندی  معمایی

بدون نظر

نصب های فعال

حجم

نسخه برنامه

کمتر از 100

66.34مگابایت

1.2.6

رتبه بندی برنامه

آخرین بروز رسانی

سازگاری برنامه

4.1

۰۱ اسفند ۱۳۹۷

اندروید 4 و بالاتر

 توضیحات برنامهپادشاه و ملکه متفکر   توضیحات

سید علی متقی نژاد (کارشناس بازی) :

ظاهر شخصیت خود را طراحی کنید، برای او کلاه، عینک، سبیل و هرچه دوست دارید انتخاب کنید و وارد بازی شوید.
یک بازی معمایی که معماهایش با جا به جا کردن چرخ دنده‌ها و اهرم‌ها حل می‌شود. معماهایی فیزیکی که در ابتدا ساده هستند اما در مراحل بالایی نیاز به تفکر و دقت بالایی می‌طلبند.
گرافیک و صدای بازی با کیفیت بالا و فضایی کارتونی و دلچسب طراحی شده است و می‌تواند برای کودکان حدود 8 سال که توانایی حل معماهای بازی را دارند بسیار لذت بخش باشد.
انجام این بازی به تقویت مهارت در حل مسئله و بهبود درک کودک از ارتباطات فیزیکی میان اجسام کمک می‌کند.

 


دادن زمان، لوازم و فضا به کودکان، برای خلاق شدن انها بسیار مهم است. این کودکان دوست دارند تا در بازی‌های خلاق خود برنامه ریزی نداشته باشند بنابراین بهتر است که از کودک تبعیت کنید. با درگیرشدن بطور فعال، شما می‌توانید مهارتهای کودک خود را رشد دهید و انها را بیشتر درک کنید. انتقال این پیام مهم است که بیشتر از یک راه برای انجام برخی کارها وجود دارد. برای مثال، بیشتر از یک راه  برای طراحی یک شخص، ساختن یک قصر شنی یا طبل زدن وجود دارد. این به کودکان اجازه می‌دهد تا بدانند که انها مجبور به پیروی از عقاید دیگران نیستند و اینکه انها می‌توانند راه خود را بروند. لوازم ساده می‌تواند تخیل کودک شما را تحریک کند و بازی بدون ساختار را تشویق کند. بازی هایی که در آن کودک نیازمند طراحی و ساخت چیزی است نمونه بسیار خوبی از بازهایی است که به کودک کمک می کند تا به پرورش خلاقیت خود بپردازد. یکی از بازی های بسیار خوبی که توسط تیم فنی و با پشتیبانی تیم پداگوژی طراحی شده بازی شاه و ملک است که در این بازی ابتدا کودک تلاش می کند با طراحی شخصیت خودش وارد بازی شود در این بازی معمایی کودک تلاش می کند باجابجا کردن ابزار و اهرم ها به حل مسایل و مشکلات بپردازد. یک بازی بسیار جالب که امتیازات و جوایز متنوع زیادی را نصیب سازندگان خود کرده است. با انجام این بازی می توانیم مطمعن باشیم که فرایند حل مساله و خلاقیت کودک رشد پیدا کند. البته لازم به ذکر است که بازی در مراحل بعدی بسیار دشوار خواهد شد و برای سنین بالاتر مناسب هست. بنابراین تنها چند مرحله اول برای بچه های سنین زیر هفت سال مناسب می باشد

تغییرات

دسترسی‌ها

    com.android.vending.CHECK_LICENSE
    android.permission.INTERNET
    android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE
    com.android.vending.BILLING
توپ مارکت | دانلود و نصب برنامه های اندروید توپ مارکت | دانلود و نصب برنامه های اندروید دانلود توپ مارکت