سرگرمی‌هایی برای نابینایان

سرگرمی‌هایی برای نابینایان

توسعه دهنده : Fabián Arias

دسته بندی : تفننی و امتیازی

نسخه 1.51 AF

Responsive image 1923 دریافت
Responsive image 0 0 نفر
Responsive image
33.9
مگابایت
Responsive image 7+ رده سنی

سید علی متقی نژاد (کارشناس بازی) :

چهار بازی در این مجموعه وجود دارد که با دستورالعمل‌های صوتی بازیکن نابینا را راهنمایی می‌کند.
با ورود به منوی بازی و برای اجرای هر بازی می‌توانید روی بازی مورد نظر دو بار اشاره کنید.

چهار بازی این مجموعه شامل:
بازی جستجو: که در آن باید بالن‌ها یا زنبورهای پرنده را شکار کنید. بازی با استفاده از ویبره یا لرزش دستگاه بازیکن نابینا را راهنمایی می‌کند تا بتواند جای بالن‌ها و زنبورها را پیدا کند.
بازی طوفان: در این بازی در هوای طوفانی بعلت بارندگی شدید چاله‌های آبی ایجاد شده که باید از آن‌ها جاخالی دهید و مراقب باشید داخل چاله نیافتید. این بازی هم با استفاده از لرزش دستگاه بازیکن را راهنمایی می‌کند.
بازی ماجراجویی در جنگل: بازیکن در جنگلی قرار گرفته که باید با حرکت در چهار جهت جای کلید را پیدا کند و بعد خود را به خانه برساند. بازی با راهنمایی‌های صوتی بازیکن نابینا را راهنمایی می‌کند. مثلاً ممکن است در مسیرتان یک گرگ درنده باشد و صدا این را به شما می‌گوید، پس باید مسیر خود را تغییر دهید تا نبازید.
بازی حافظه صوتی: بازی از بازیکن می‌خواهد که با کشیدن انگشت به چهار جهت، صدای هر جهت را به خاطر بسپارد و بعد از آماده شدن دو انگشت را روی صفحه قرار دهد تا بازی آغاز شود. با شروع بازی صداها پخش می‌شوند و بازیکن باید جهت هر صدا را تشخیص دهد و با هر پاسخ صحیح تعداد صداها یک به یک اضافه می‌شود.

 

والدین عزیز توجه کنند:

این بازی توسط نظام ESRA رده بندی سنی نشده است. در بررسی ما به دلیل وجود خشونت خفیف و نمایش موجود ترسناک خفیف، انجام این بازی برای ۷+ سال مناسب است.


نظرات کاربران


00:51 03/4/3