تلفن گوپی

تلفن گوپی

توسعه دهنده : Gupi Apps

دسته بندی : آموزش زبان

نسخه 1.2.3

Responsive image 230 دریافت
Responsive image 0 0 نفر
Responsive image
31.57
مگابایت
Responsive image 3+ رده سنی

سید علی متقی نژاد (کارشناس بازی) :

تلفن گوپی شامل مجموعه بازی‌های آموزشی زیر است:
آموزش زبان انگلیسی: در این بخش تصاویر حیوانات در دسته‌بندی‌های اهلی، وحشی، دریایی، پرندگان و رنگ‌ها به همراه صدای گوینده وجود دارد که کودک را با نام انگلیسی هرکدام آشنا می‌کند.
نگارش: تصاویری به کودک نشان داده می‌شود که باید نام آن را از روی حروف پایین صفحه انتخاب و وارد کند. انجام این بازی به یادگیری بهتر املای انگلیسی کلمات کمک می‌کند.
بازی انگلیسی: در این بازی کودک باید از بین چند حیوان، آن حیوانی که گوینده صدا می‌کند را انتخاب کند. با اشاره روی دکمه بلندگو نیز می‌توان صدای حیوان را شنید.
جدول ضرب: ابتدا جدول ضرب به کودک نمایش داده می‌شود تا آن را به ذهن بسپارد و بعد با انجام بازی به سوالات پاسخ داده تا آن را تمرین کند و ملکه ذهنش شود.
ماشین حساب: یک ماشین حساب واقعی با دکمه‌های رنگی برای انجام محاسبات چهار عمل اصلی (جمع، تفریق، ضرب، تقسیم) در ریاضی.
بازی حافظه: بعد از انتخاب یک دسته‌بندی موضوعی، تصاویر دو به دو را انتخاب کرده و بازی را مرحله به مرحله کامل نمایید. بازی در سه سطح آسان، متوسط و سخت قابل اجرا است.
ریاضی سرعتی: کودک باید در یک زمان محدود پاسخ سوالات ریاضی را با دو گزینه صحیح و غلط بدهد. در پایان امتیاز مراحل طی شده به او نمایش داده می‌شود.

ویژگی‌های بازی:
آشنایی با زبان انگلیسی
تقویت حافظه
آشنایی با اسامی انگلیسی حیوانات، پرندگان و موجودات دریایی

 

والدین عزیز توجه کنند:
این بازی توسط نظام ESRA رده بندی سنی نشده است. در بررسی ما به دلیل عدم وجود محتوای آسیب رسان، انجام این بازی برای همه سنین مناسب است.