تلفن کودک بازی و سرگرمی

تلفن کودک بازی و سرگرمی

توسعه دهنده : توسعه دهنده خارجی

دسته بندی : آموزشی

نسخه 1.0.1

Responsive image 147 دریافت
Responsive image 0 0 نفر
Responsive image
18.54
مگابایت
Responsive image 3+ رده سنی

یک تلفن اسباب بازی زیبا برای کودکان خردسال که دوست دارند با تلفن همراه بازی کنند. این بازی آموزشی کودک را سرگرم می‌کند و همچنین به او در یادگیری کمک می‌کند. شبیه به یک گوشی یا تبلت ویژه کودکان. این بازی رایگان یک محیط امن را برای کودک از طریق تلفن فراهم می‌کند و به رشد شناختی کمک می‌کند و تفکر منطقی را بهبود می بخشد.

بازی حیوانات - به صداهای حیوانات گوش دهید و حیوانات مختلف مزرعه را کاوش کنید. کودک همچنین می‌تواند با حیوانات تماس گرفته و به آنها گوش دهد.
یادگیری اعداد - از شماره‌های موجود در تلفن برای تماس با حیوانات مختلف و شخصیت‌های دیگر استفاده کنید.
شعرهای کودکانه - کودک همچنین می‌تواند با اشاره روی نماد صدا ، شعرهای مختلف کودکانه را از طریق تلفن گوش دهد.
پیام رسانی - کودک هر از گاهی پیامی دریافت می‌کند ، و آنها باید بروند و ببینند چه کسی برای آن‌ها پیام ارسال کرده است. پیام‌های زیبا و رنگارنگ به همراه صداهای جالب آن‌ها را شگفت زده خواهد کرد.
توسعه مهارت‌ها - از تمرین مهارت‌های حرکتی ظریف تا توسعه دامنه توجه و حافظه ، این بازی آموزشی به بهبود مهارت‌های مختلف برای کودک 2 و 3 ساله کمک می‌کند.

والدین عزیز توجه کنند:
در صورت اتصال به اینترنت، در حین بازی تبلیغات اینترنتی نمایش داده می‌شود. در اغلب بازی‌ها با قطع اینترنت (وای‌فای یا دیتا) قبل از ورود به بازی این مشکل برطرف می‌شود.
این بازی توسط نظام ESRA رده بندی سنی نشده است. در بررسی ما به دلیل عدم وجود محتوای آسیب رسان، انجام این بازی برای همه سنین مناسب است.