کارخانه چوب بری

کارخانه چوب بری

توسعه دهنده : توسعه دهنده خارجی

دسته بندی : شبیه‌سازی

نسخه 1.6.9

Responsive image 707 دریافت
Responsive image 0 0 نفر
Responsive image
128.31
مگابایت

در بازی چه چیزی را تجربه خواهید کرد ؟

اگر از علاقه مندان به نجاری هستید و آرزو دارید بزرگترین کارخانه چوب شهر را برای خود بسازید، به این بازی Lumber Empire بیایید و توانایی های کامل خود را آشکار کنید. در ابتدا، شما فقط در یک کارخانه چوب بری کوچک کار می کردید. با این حال شما پس از مدت ها تلاش و یادگیری، مدیر این کارگاه شده اید. نه تنها این، بلکه با ذهن تجاری خود، مقیاس کارخانه را گسترش داده اید و همچنان به هدف خود مبنی بر تبدیل شدن به یک سرمایه دار ثروتمند می رسید.

مدیریت و بهره برداری جنگل طبق مقررات دولتی

با آمدن به Lumber Empire، بازیکنان باید یاد بگیرند که چگونه جنگل را به درستی مدیریت کنند. برای بهره برداری معقول و کافی از جنگل، باید مراقبت و لزوماً در آن جنگل سرمایه گذاری کنید. علاوه بر این، پس از هر برداشت، افراد بیشتری را برای کاشت مجدد نهال ها استخدام خواهید کرد. تنها در این صورت فرصت کسب درآمد و افتتاح کارگاه چوب خود را خواهید داشت. علاوه بر این، شما باید زمین بیشتری را برای کاشت جنگل برای ساختن چوب و رفع نیازهای زندگی روزانه خریداری کنید. علاوه بر این، برای حرفه ای شدن باید چند کارگر نجاری را آموزش دهید و آموزش دهید.

خط ساخت و ساز در فرآیند تولیدLumber Empire بازیکنان را به کشف سریع و راحت سیستم تولید زنجیره ای می آورد. علاوه بر این، شما باید تجهیزات مدرن تری خریداری کنید و ماشین آلات کارگاه را ارتقا دهید تا آنها را بهتر کنید. آنها برای رسیدگی و برش چوب به بهترین شکل خدمت می کنند. صدها دستگاه با عملکردها و بافت های مختلف در انتظار شما هستند تا در این بازی به کاوش و یادگیری بپردازید.

تعمیر و نگهداری و ارتقاء خودرو و خدمات با دقت به مشتریان

به عنوان یک مدیر با استعداد و باهوش، کامیون های ارتقا یافته اولین کاری هستند که برای جلب رضایت مشتریان انجام می دهید. آنها در بهره برداری و انتقال چوب از یک انبار به انبار دیگر ضروری هستند. علاوه بر این، برای جذب مشتری، برنامه های بازاریابی را برای جلب علاقه بسیاری از مشتریان جدید تنظیم کرده اید. نه تنها این، شما همیشه می دانید که چگونه هر سفارش را به سرعت انجام دهید و به درخواست های مشتری با عالی پاسخ دهید. به لطف آن، هر کاری که انجام داده اید، سود قابل توجه و پاداش های جذاب زیادی دریافت خواهید کرد.

گرافیک واضح، زیبا و چشمگیر

بازیکنان هنگام شرکت در Lumber Empire یک سیستم گرافیکی فوق‌العاده پیچیده و واقعی را تحسین خواهند کرد. همه تصاویر با جزئیات با بسیاری از رنگ های تازه و هماهنگ ترسیم شده اند. علاوه بر این، صحنه های اطراف نیز نفس گیر هستند و یک تصویر بازی سرگرم کننده و طنز ایجاد می کنند. شخصیت های این بازی نیز شایان ستایش هستند و شخصیت خود را آشکار می کنند. هر شخصیت دارای یک چهره منحصر به فرد است که باعث می شود بازیکنان به راحتی تشخیص دهند و از سردرگمی بین یکی و دیگری جلوگیری کنند. علاوه بر این، هماهنگی موسیقی، این بازی را بسیار سرزنده و خارق العاده کرده است.

فراموش نکنید که پس از ساعات کاری پر استرس، دوستان و اقوام خود را به بازی با شما دعوت کنید تا از آن لذت ببرید و سالم بگذرانید. بیایید با بسیاری از چالش های منحصر به فرد و فراموش نشدنی سرگرم شویم!

امکانات

نحوه بهره برداری، مدیریت و استفاده صحیح از جنگل ها را بدانید.
برای کاشت درختان و جمع آوری منابع چوبی، زمین های جنگلی بیشتری بخرید.
زنجیره ای از ماشین آلات فوق مدرن ایجاد کنید و به خوبی در تولید چوب خدمت کنید.
ماشین خود را نگهداری و ارتقا دهید تا با کیفیت تر و ایمن تر شود.
فروش هایی که به طور منظم انجام می شود را مدیریت و کنترل کنید و توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب کنید.
گرافیک زیبا، به راحتی دیده می شود و بسیاری از مردم را در نگاه اول هیجان زده می کند.
تبدیل به یک غول بزرگ کارخانه چوب شوید و از چیزهای سرگرم کننده زیادی که در این بازی ظاهر می شود لذت ببرید.

برخی از ویژگی های بازی Lumber Empire: Idle Tycoon اندروید :

- مدیریت کردن جنگل ها
- استخدام درختکاران
- آموزش دادن به چوب بران
- خرید ماشین های جدید و ارتقا دادن آنها