فسقلی ها در شهربازی

فسقلی ها در شهربازی

توسعه دهنده : توسعه دهنده خارجی

دسته بندی : آموزشی

نسخه 1.1.4

Responsive image 4139 دریافت
Responsive image 5.0 1 نفر
Responsive image
34.49
مگابایت
Responsive image 3+ رده سنی

فسقلی ها به شهربازی می روند
با فسقلی ها سوار چرخ و فلک رنگارنگ بشید، بستنی های خوشمزه درست کنید، توی قلعه بادی بالا پایین بپرید، پیراشکی های خوشمزه بخورید و ... در آخر برنده کلی جایزه هیجان انگیز شوید.
فسقلی ها در شهر بازی مجموع ۱۵ بازی سرگرم کننده و آموزشی مخصوص کودکان ۷-۱ ساله می باشد که مفاهیم ساده را در قالب بازی های شاد و هیجان انگیز به کودکان آموزش می دهد. در این بازی مفاهیمی مانند اعداد و شمارش، اشکال هندسی و رنگها آموزش داده می شود و با طراحی بازی های هدفمند باعث تقویت حافظه، سرعت عمل و افزایش توجه و تمرکز آنها می شود. علاوه بر این به آموزش کشیدن خطوط خمیده و مستقیم، اشکال هندسی و نوشتن اعداد نیز می پردازد.
اگر میخواهید کودک عزیزتان قبل از رفتن به مدرسه با این مفاهیم آشنا شود و یا به دنبال راه حل خلاقانه ای برای تمرین و تکرار آموزش هایی که از قبل یاد گرفته هستید و یا حتی برای پر کردن اوقات فراغت آنها به بهترین شکل در جستجوِی بازیهای سرگرم کننده ای هستید ، این بازی را از دست ندهید. پشیمان نمی شوید .
برای ایجاد انگیزه و اشتیاق، بعد از به پایان رسیدن هر قسمت، تعدادی ستاره به کودک جایزه داده می شود که میتوان از آنها برای دریافت نشان های مختلف و هیجان انگیز استفاده کرد.
این بازی به سه زبان فارسی، انگلیسی و ارمنی طراحی شده است. برای فعال کردن زبان فارسی در منتهی الیه سمت چپ صفحه روی دکمه تنظیمات بزنید و گزینه persian را انتخاب کنید.

این برنامه شامل ۱۵ بازی آموزشی زیر می باشد :
۱- بازی چرخ و فلک
۲- ون بستنی فروشی
۳- غرفه ماهیگیری
۴- قلعه بادی
۵- اتاقک عکاسی
۶- چادر دلقک تردست
۷- کنسول بازی
۸- غرفه بالون ها
۹- تابلو نمایش
۱۰- غرفه اردک پلاستیکی
۱۱- بازی چرخ و فلک اسب ها
۱۲- دکه پیراشکی فروشی
۱۳- آدمک رقصان
۱۴- غرفه دلقک خندان
۱۵- غرفه چکش بازی

والدین عزیز توجه کنند:
در صورت اتصال به اینترنت، در حین بازی تبلیغات اینترنتی نمایش داده می‌شود. در اغلب بازی‌ها با قطع اینترنت (وای‌فای یا دیتا) قبل از ورود به بازی این مشکل برطرف می‌شود.
این بازی توسط نظام ESRA رده بندی سنی نشده است. در بررسی ما به دلیل عدم وجود محتوای آسیب رسان، انجام این بازی برای همه سنین مناسب است.


نظرات کاربران


01:28 03/4/3