شهر بازی پاپو

شهر بازی پاپو

توسعه دهنده : توسعه دهنده خارجی

دسته بندی : تفننی و امتیازی

نسخه 1.1.5

Responsive image 133 دریافت
Responsive image 0 0 نفر
Responsive image
62.17
مگابایت
Responsive image 3+ رده سنی

به شهر بازی پاپو خوش آمدید ، جایی که بچه‌ها می‌توانند داستان‌های خود را بسازند.
در پارک تفریحی پاپو کاوش کنید. چرخ و فلک ، کشتی دزدان دریایی ، ترن هوایی و هر وسیله‌ای که بچه‌ها دوست دارند با آن بازی کنند اینجا هست.

اکتشاف و بازی
شهر بازی از بلیط فروشی تا امکانات تفریحی ، حتی بستنی یا دکه آبنبات فروشی را دارد. 5 جاذبه در فضای داخلی برای گشت و گذار وجود دارد: سیرک ، اتاق بازی ، رستوران ، فروشگاه سوغاتی و یک خانه رازآلود. می‌توانید شخصیت‌های بامزه پاپو را به درون صفحه بکشید تا با محیط شهر بازی تعامل داشته باشند.

وسایل شهر بازی
سوار چرخ و فلک شوید ، ترن هوایی را امتحان کنید و بسیاری وسایل بازی دیگر. هنگام استراحت با یک بستنی خوشمزه از خود پذیرایی کنید و یا یک آب نبات شیرین برای دوستان خود درست کنید!

سیرک
به سیرک خوش آمدید. برای نمایش آماده شوید. پرش از حلقه‌ها ، سوار شدن بر دوچرخه و آکروبات بازی. شما می‌توانید لباس دلقک را بپوشید و روی صحنه نیز اجرا کنید.

اتاق بازی
مکان مورد علاقه کودکان، اتاق بازی. بسیاری از بازی‌های سرگرم کننده و آشنا در این اتاق وجود دارد. بالاترین امتیاز را به دست آورید. گرفتن عکس‌های خنده دار با دوستان در مقابل دوربین نیز جالب خواهد بود.

فروشگاه هدیه
در فروشگاه هدیه فروشی برای دوستان خود سوغاتی انتخاب کنید. طیف گسترده‌ای از انتخاب‌ها از لباس گرفته تا اسباب بازی وجود دارد.

ویژگی‌های بازی:
- بازی با وسایل تفریحی
- 13 حیوان عروسکی
- تقویت مهارت خلاقیت در کودکان
- پاداش‌های پنهان را کشف کنید
- بدون نیاز به اینترنت

والدین عزیز توجه کنند:
در صورت اتصال به اینترنت، در حین بازی تبلیغات اینترنتی نمایش داده می‌شود. در اغلب بازی‌ها با قطع اینترنت (وای‌فای یا دیتا) قبل از ورود به بازی این مشکل برطرف می‌شود.
این بازی توسط نظام ESRA رده بندی سنی نشده است. در بررسی ما به دلیل عدم وجود محتوای آسیب رسان، انجام این بازی برای همه سنین مناسب است.