تست اسکیزوفرنی کودک

تست اسکیزوفرنی کودک

توسعه دهنده : توسعه دهنده خارجی

دسته بندی : تربیت و فرزندپروری

نسخه 2.0

Responsive image 1002 دریافت
Responsive image 0 0 نفر
Responsive image
5.83
مگابایت

تست اسکیزوفرنی کودک، شما می توانید بر اساس تست اسکیزوفرنی DSM-5 کودک خود را برای اسکیزوفرنی تشخیص دهید. ما مجموعه استاندارد زیر را از سوالات ایجاد کرده ایم. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به آنها پاسخ دهید و گزارش/نتایج سریع سلامت روان کودک خود را دریافت کنید.

اکیداً توصیه می‌شود قبل از مراجعه به پزشک/روان‌پزشک آزمایش را انجام دهید. من دریافتم که این تست‌های ارزیابی برای بیماران / تازه‌کارانی که قادر به درک عوارض خود نیستند بسیار مفید است. امتیازدهی بر اساس زمان واقعی ثبت می‌شود و مدل کوچکی در بالای نظرسنجی اجرا می‌شود تا خروجی را دریافت کند. این بر اساس آزمون ارزیابی استاندارد اسکیزوفرنی است.

سوالات آزمون بر اساس زندگی عمومی و روش هایی است که شما انجام می دهید و زندگی خود را انجام می دهید.

آیا احساس می کنید که فرزندتان اسکیزوفرنی دارد؟ اگر در مورد علائم شک دارید، باید آزمایش را انجام دهید. این آزمایش می تواند توسط هر کسی انجام شود. این یک ارزیابی اولیه از علائم اسکیزوفرنی است.

لطفاً دستورالعمل‌های مبتنی بر نتیجه آزمایش را دنبال کنید. پس از آزمایش اسکیزوفرنی، به طور منظم به پزشک مراجعه کنید تا وضعیت سلامت عمومی را پیگیری کنید. این آزمایش وضعیت فعلی کودک را ارزیابی می‌کند.

این آزمون باید با ذهنی آرام انجام شود. این کار به فرد امکان می دهد تا آزمون را به درستی انجام دهد. هیچ پیش نیازی برای شرکت در این آزمون وجود ندارد. برای این کار نیازی به مراجعه به روانپزشک نیست. این تست را می توان از خانه انجام داد. امیدوارم این ارزیابی برای شما مفید باشد.

آزمایش فوق فقط ارزیابی کودک را ارائه می دهد. این یک تجزیه و تحلیل پایه ای از کودک است. ما قویاً توصیه می کنیم که به طور مداوم با متخصصان مراقبت های بهداشتی مشورت کنید. آزمایش فوق هیچ نسخه ای از دارو را توصیه نمی کند. این آزمایش فقط نشان دهنده اسکیزوفرنی است.


نظرات کاربران


01:39 03/4/3