آموزش رنگ‌ها با پاندا کوچولو

آموزش رنگ‌ها با پاندا کوچولو

توسعه دهنده : توسعه دهنده خارجی

دسته بندی : رنگ و نقاشی

نسخه 8.46.00.00

Responsive image 237 دریافت
Responsive image 0 0 نفر
Responsive image
90.95
مگابایت
Responsive image 3+ رده سنی

کلاس رنگ پاندا کوچولو آغاز می‌شود! مداد رنگی‌ها را بردارید ، حیوانات را پیدا کنید و اسباب بازی‌ها را مرتب کنید. بیایید سفر شگفت انگیز رنگ‌ها را با هم شروع کنیم!

یادگیری رنگ‌ها
مداد رنگی‌ها گرسنه هستند. بیایید به آن‌ها میوه‌های رنگی بدهیم: سیب ، موز ، توت فرنگی و ... قورباغه کوچک می خواهد از رودخانه عبور کند. لطفا برگ‌های نیلوفر آبی را پیدا کرده و به آن کمک کنید تا از رودخانه عبور کند.

رنگ‌ها را از هم جدا کنید
اسباب بازی‌ها در تمام زمین پراکنده شده‌اند. اسباب بازی‌ها را با رنگ‌ها مرتب کنید. آیا می‌توانید به غاز سفید کمک کنید دوست خود را پیدا کند؟ با دقت مشاهده کنید! غازها همرنگ هستند.

نقاشی و رنگ آمیزی
اشیاء و حیوانات را رنگ‌آمیزی کنید. می‌توانید دایناسور را سبز رنگ کنید ، ماشین را آبی رنگ کنید و جوجه‌ها را زرد رنگ کنید. لذت نقاشی را تجربه کنید و استعداد هنری خود را نشان دهید.

ویژگی‌های بازی:
- یادگیری در مورد 6 رنگ اساسی: قرمز ، زرد ، آبی و ...
- رنگ آمیزی 8 عکس: دایناسور ، ماشین ، خرگوش و ...
- 6 شخصیت مداد رنگی بامزه

والدین عزیز توجه کنند:
در صورت اتصال به اینترنت، در حین بازی تبلیغات اینترنتی نمایش داده می‌شود. در اغلب بازی‌ها با قطع اینترنت (وای‌فای یا دیتا) قبل از ورود به بازی این مشکل برطرف می‌شود.
این بازی توسط نظام ESRA رده بندی سنی نشده است. در بررسی ما به دلیل عدم وجود محتوای آسیب رسان، انجام این بازی برای همه سنین مناسب است.