مهد کودک پاندا کوچولو

مهد کودک پاندا کوچولو

توسعه دهنده : توسعه دهنده خارجی

دسته بندی : آموزشی

نسخه 8.57.00.00

Responsive image 103 دریافت
Responsive image 0 0 نفر
Responsive image
91.67
مگابایت
Responsive image 3+ رده سنی

به مهد کودک من خوش آمدید. شما می‌توانید سرگرمی‌های بسیار خوبی را تجربه کنید: صنایع دستی بسازید، موسیقی یاد بگیرید، با دوستان جدید ملاقات کنید، عادات خوب را یاد بگیرید. آماده‌اید؟ بیایید سفر خود را شروع کنیم!

یاد بگیرید که صنایع دستی درست کنید
یاد بگیرید که چگونه با معلم مهد کودک کاردستی ماشین درست کنید. یک کارتن برش داده و آن را به شکل یک ماشین تا کنید. چرخ‌ها، پنجره‌ها و چراغ‌ها را شکل دهید. کاردستی ماشین آماده است. رنگ و تزئین ماشین را فراموش نکنید.

موسیقی یاد بگیرید. خلاق باشید و آلات موسیقی را با بطری‌های شیشه‌ای بسازید. بطری‌های شیشه‌ای را روی قفسه چوبی ثابت کنید تا یک ساز موسیقی بسازید. سپس برای نواختن موسیقی آرام بخش و نشان دادن استعداد موسیقی خود، به ساز ضربه بزنید!

در مهد کودک، شما دوستان جدیدی را ملاقات خواهید کرد و با هم بازی می‌کنید: ساندویچ درست کنید، الاکلنگ بازی کنید، حباب بسازید... همچنین می‌توانید با دوستانتان قایم موشک بازی کنید. با دقت نگاه کنید تا بفهمید کجا قایم شده‌اند. زیر سرسره؟ پشت درخت؟ یا در استخر توپ؟

عادات خوب را بیاموزید
دست‌هایتان را بشویید. بعد از ناهار، یک چرت کوتاه بزنید، صدای خود را پایین نگه دارید و به آرامی قدم بردارید. وسایل خود را مرتب کنید و یاد بگیرید که در صف بایستید. آیا این عادت‌های خوب را می‌شناسید؟ به مهد کودک من بیاید تا عادات خوب بیشتری را بیاموزید.

منتظر چه چیزی هستید؟ بیایید و زندگی در مهد کودک را تجربه کرده و لذت ببرید و عاشق مهد کودک شوید!