شبیه ساز رانندگی ماشین

شبیه ساز رانندگی ماشین

توسعه دهنده : توسعه دهنده خارجی

دسته بندی : شبیه‌سازی

نسخه 7.3.2

Responsive image 1357 دریافت
Responsive image 0 0 نفر
Responsive image
34.46
مگابایت

‏‏یکی از بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی! فیزیک واقعی ماشین ها، گرافیک بالا، قابلیت های شخصی سازی متنوع، جهان باز و ... از مهم ترین ویژگی های این بازی است که آن را تبدیل به یکی از محبوب ترین ها برای کاربران کرده است.

فیزیک واقعی ماشین ها
‏ در این بازی ما سعی کردیم تا هیجان بازی رانندگی را با واقعیت جذابی ترکیب کنیم تا تجربه جدیدی را به گیمرها بدیم. تمام ماشین ها با دقت بالا و توجه به جزئیات طراحی شده اند.
‏ گرافیک بالا
‏ گرافیک بالا همیشه مهم ترین دلیل کاربران برای انتخاب یک بازی است. در بازی های ماشینی نیز گرافیک از اهمیت بالایی برخوردار است. ما در این بازی سعی کردیم بالاترین گرافیک ممکن را برای شما فراهم کنیم تا از تک تک لحظات بازی لذت ببرید.
‏ ویژگی های شخصی سازی متنوع
‏ شما می توانید با استفاده از قابلیت هایی که در اختیارتان قرار دادیم ماشین خود را به هر شکلی که دوست دارید طراحی کنید تا ظاهر آن مطابق سلیقه تان باشد.
‏ بازی در جهان باز
‏ همانطور که می دانید بازی هایی که در محیط به اصطلاح جهان باز اتفاق می افتند از محبوبیت بالایی بین کاربران برخوردار هستند. البته طراحی و ساخت این بازی ها نیز بسیار دشوار است. این بازی شبیه ساز رانندگی نیز از این قابلیت برخوردار است.
‏ جلوه های صوتی فوق العاده
‏ صداگذاری این بازی هیجان و لذت آن را برای دوچندان خواهد کرد. از صدای واقعی تصادفات گرفته تا مسیقی متنی که شما را آماده مسابقه دادن با سایر کاربران می کند.

نظرات کاربران


01:13 03/4/3