ماشین مبارز

ماشین مبارز

توسعه دهنده : توسعه دهنده خارجی

دسته بندی : ماشین بازی

نسخه 3.3.800

Responsive image 668 دریافت
Responsive image 1.0 1 نفر
Responsive image
112.25
مگابایت

‏‏مایل به درگیری با پلیس‌ها در حالتِ منحصر به فردِ آفرود هستید؟ این آرکِیدِ افسانه‌ایِ مبارزاتِ ماشینی برگشته است! در نسخه‌ی سومِ این بازی می‌توانید از دستِ پلیس‌ها فرار کنید، مهارت‌های جذابِ رانندگی و سرعت توربو از قابلیت‌های این شبیه‌سازِ دیوانه‌وارِ رانندگی و تعقیب و گریز هستند. یک اتوموبیل‌دارِ متموِل شوید، ماشین‌های خود را ارتقاء دهید و به‌وسیله‌ی ماشین‌های غول‌آسا با پلیس‌ها مبارزه کنید و لذت ببرید.

 

 حریفانِ خود را از پای درآورید
‏ یک تعقیب و گریزِ تمام عیارِ آفرودی در انتظار شماست، در این بازی جریمه‌ای وجود ندارد، اما ممکن است به زندان بیفتید! اجازه ندهید پلیس‌ها شما را دستگیر کنند، نیتروی خود را روشن کنید و از دست پلیس‌ها فرار کنید.
‏ با ماشین‌های باحال رانندگی کنید
‏ شما این فرصت را دارید تا با جالب‌ترین ماشین‌های جهان رانندگی کنید: هاروستر، لوکوماشین، فرانکوپستین، تانکومینیاتور، این‌ها ماشین‌هایی هستند که هرکسی در جهان آرزوی رانندگی با آن‌ها را دارد.
‏ ماشینِ خود را بهبود ببخشید
‏ برای فرار کردن از دست پلیس‌ها، ماشین‌های خود را به سرعتِ بیشتر، اسلحه‌های بهتر، نیترو و توربوی بیشتر مجهز کنید. با چیزهایی که در هر بخش به دست می‌آورید ماشینِ خود را خاص‌تر و خاص‌تر کنید. در حالتِ نبرد می‌توانید بمب پرتاب کنید، دشمنان را منجمد کنید و آن‌ها را زمین‌گیر کنید.
‏ در لوکیشن‌های مختلف بازی کنید، صحراهای سوزان و یا جزایر بهشتی. در حالت‌های مبارزه‌ای تلاش نکنید که از تصادف کردن فرار کنید، با سرعت دیوانه‌وار و خطرناک بازی کنید و لذت ببرید.
‏ ویژگی‌ها:
‏ -ماشین‌های جدید و قابلیتِ تقویت، قفل‌گشایی و بروزرسانیِ آن‌ها
‏ -ابزارِ مختلف برای ایجادِ تغییراتِ متنوع بر روی ماشین، مانندِ سرعت، آسیب‌پذیری، حالت توربو و ...
‏ -وسایلِ متنوع برای استفاده و از بین بردنِ دشمنان
‏ -نقشه برای مسیریابی و پیدا کردنِ مکان‌های مختلف مانند کوه، تپه یا بزرگراه‌ها
‏ -مأموریت‌های جنگیِ متنوع
‏ -تورنومنت آنلاین

نظرات کاربران


01:11 03/4/3