بازی شبیه ساز کامیون های زباله

بازی شبیه ساز کامیون های زباله

توسعه دهنده : توسعه دهنده خارجی

دسته بندی : شبیه‌سازی

نسخه 1.2

Responsive image 462 دریافت
Responsive image 0 0 نفر
Responsive image
73.16
مگابایت

‏‏دوباره همان روز هفته است، روز جمع آوری زباله. سطل های زباله، سطل های بازیافت پر از زباله و مواد زائد، پس از تعطیلات آخر هفته طولانی است. جایی در سطل های زباله باقی نمانده است که زباله های بیشتری را قرار دهیم. خیابان ها بد بو و بدبو است. وقت مرتب کردن است. برای یک روز برای شهر خود مرد زباله باشید، زیرا این همه کار سخت پس از یک سال طولانی تمیز کردن زباله ها، زباله ها و زباله های ما در این شبیه ساز کامیون زباله 2018، یکی از بهترین بازی های کامیون زباله، مستحق استراحت هستند. از همه بازی های کامیون زباله در فروشگاه.
‏امروز صبح زود به عنوان یک راننده کامیون حمل زباله خارج از جاده از خواب بیدار شوید و به حیاط کامیون زباله شورای شهر بروید. اطمینان حاصل کنید که تمام کنترل های هیدرولیک کار می کنند، و شما بروید. رانندگی با کامیون زباله در خارج از جاده برای یک روز سرگرم کننده است، اگر می خواهید شهر خود را زیبا و تمیز ببینید یا باید بگوییم تمیز و سبز، پس باید با کمک به ما در این شبیه ساز کامیون زباله تلاش کنید تا این کار را انجام دهید. 2018.
‏نقشه مسیر را به شما نشان می‌دهد، لطفاً مراقب جاده باشید و مراقب ترافیک باشید و مانند آن راننده کامیون زباله دیوانه رانندگی نکنید، که معمولاً یکشنبه‌ها صبح زود می‌بینید. . مطمئن شوید که دقیقاً به نقطه‌ای می‌رسید، جایی که می‌توانید سطل زباله را بردارید، و زباله‌ها را در انبار زباله و بازیافت در این شبیه‌ساز کامیون زباله شهری دور بریزید.
 
‏ویژگی‌ها:
‏• محیط سه‌بعدی در خارج از جاده و شهر.
‏• کنترل‌های رانندگی با کامیون زباله روان و آسان.
‏• انیمیشن‌های عالی، هنگام جمع‌آوری سطل‌های زباله، بهترین عملکرد را در بین همه بازی‌های کامیون زباله.
‏• دوربین چندگانه نماها، به شما در برداشتن سطل زباله کمک می کند.
‏• بازی جالب، و سطوح چالش برانگیز یکی پس از دیگری.
‏• انیمیشن های خیره کننده تخلیه کامیون زباله