هوپر استیو - پسرک بازیگوش

هوپر استیو - پسرک بازیگوش

توسعه دهنده : Volkan Kutlubay

دسته بندی : تفننی و امتیازی

نسخه 4.5

Responsive image 599 دریافت
Responsive image 0 0 نفر
Responsive image
16.64
مگابایت
Responsive image 7+ رده سنی

سید علی متقی نژاد (کارشناس بازی) :

یک بازی پلتفرمر یا سکوبازی کودکانه که در آن باید پسربچه‌ای به اسم هوپر استیو را از میان موانع سر راهتان به سلامت عبور دهید. بازی دو مسیر قابل انتخاب دارد که طولانی و جذاب هستند. دشمنانی سر راه بازیکن ظاهر می‌شوند که با برخورد به آن‌ها بازی را می‌بازید.

کنترل بازی ساده است و کافیست روی صفحه اشاره کنید تا هوپر از روی موانع و دشمنان بپرد. وجود موانع زیاد سر راه بازیکن کار را سخت و چالش برانگیز می‌کند و ممکن است کودک دفعات زیادی با برخورد به موانع یا افتادن به پرتگاه‌ها ببازد. یکی از نکات مثبت بازی این است که اگر ببازید می‌توانید بازی را از نقاط ذخیره که به آن چک‌پوینت گفته می‌شود ادامه دهید. مسیر اول ۱۲ نقطه ذخیره و مسیر دوم ۲۰ نقطه ذخیره تا رسیدن به پایان دارد.
هدف از بازی، طی کردن این مسیر طولانی و جمع کردن سکه‌های امتیاز درون این مسیر است تا با این امتیازات دو شخصیت قابل بازی نینجا و پاندا را آزاد کنید.

 

والدین عزیز توجه کنند:

بازی فضایی شاد و کودکانه دارد ولی کودک می‌تواند با انداختن جعبه‌ها روی سر دشمنان، آن‌ها را از بین ببرد. روند بازی برای خردسالان سخت است و ممکن است با باخت متعدد دچار سرخوردگی شوند.

این بازی توسط نظام ESRA رده بندی سنی نشده است. در بررسی ما به دلیل وجود خشونت خفیف، انجام این بازی برای ۷+ سال مناسب است.

 

ویژگی‌های بازی:

فضای شاد و کودکانه

دارای جدول رتبه‌بندی امتیاز

ادامه بازی از آخرین محل ذخیره چک پوینت