مزرعه بهاری (بازی آنلاین)

مزرعه بهاری (بازی آنلاین)

توسعه دهنده : مدریک گیمز

دسته بندی : استراتژی

نسخه 1.0.0

Responsive image 141 دریافت
Responsive image 0 0 نفر
Responsive image
52.07
مگابایت
Responsive image 3+ رده سنی

سید علی متقی نژاد (کارشناس بازی) :

یک بازی شاد و جذاب در سبک استراتژی و شبیه سازی مزرعه داری که بازیکن با کاشت و برداشت محصولات و فروش آن‌ها کسب درآمد می‌کند.

بازی دارای داستان بوده و شخصیتی به نام بهار برای استراحت به مزرعه عمویش نقل مکان می‌کند. در آن‌جا مشغول کار شده و به مزرعه رسیدگی می‌کند. در این داستان شخصیت‌های جالب دیگری هم با گفتگوهای خنده‌دار وجود دارد که هم بار آموزش گیم‌پلی را حمل می‌کنند و هم داستان بازی را پیش می‌برند.

در ابتدای بازی گندم می‌کارید و بعد از ساخت نانوایی، با استفاده از گندم‌های برداشت شده، نان سنگک درست می‌کنید. در انتها هم محصول تولید شده را برای فروش ارسال می‌کنید تا کسب درآمد کنید. بقیه کارهای بازی هم به همین شیوه با تولید و برداشت و فروش انجام می‌شود.

 

ویژگی‌های بازی:

گیم پلی خوب

گرافیک کارتونی جذاب

دارای داستانی با درون مایه طنز

نمایش محصولات بومی ایران

 


به روزرسانی بزرگ مزرعه بهاری:

اتحادیه ها

اتحادیه ها به مزرعه اضافه شدن!

اتحادیه به چه درد می خوره؟ برای این که توشون با دوستاتون دور هم جمع بشین با هم گپ بزنین, به هم محصول اهدا کنین, سفارش های اتحادیه رو انجام بدین و پیشرفت کنین! اتحادیه هایی که ترازشون می ره بالا کلی امتیاز ویژه برای اعضاشون میارن. اگه می خواین بدونین چه خبره بجنبین که اتحادیه های خوب دارن پر می شن!

داستان ما از جایی شروع می شه که بهار به خاطر بیماری ای که گرفته از شهر میاد به مزرعه عموش تا استراحت کنه. اما متوجه می شه اوضاع تو مزرعه اصلا آروم نیست! دختر عمو و پسر عمو هر کدوم یه کاری می کنن و آقای کشاورز داره از مزرعه سواستفاده می کنه! اگه پایه ای که هم به بهار کمک کنی تا مزرعه ی عموشو سر و سامون بده و هم تو مسابقه ی اتحادیه ها اول بشه تا تخم طلا رو ببره بیا تو مزرعه بهاری!

مزرعه بهاری یه بازی مزرعه داری شاد و مفرحه که توش باید با تولید محصولات و ارسال کردن سفارش ها درآمد کسب کنی و مزرعه تو آباد کنی. هر چی مزرعه آبادتر بشه درآمد هم بیشتر می شه.

یه عالمه محصول ریز و درشت تو بازی هست از نون سنگک بگیر تا کشک و بادمجون و کیک یزدی که هر چی بیشتر تولیدشون کنی کیفیت شون می ره بالا و می تونی با قیمت بیشتر به بقیه بفروشی.

تا دلت بخواد هم وسایل تزیینی تو بازی هست تا مزرعه ت رو خوشگل و خوش سلیقه بچینی و لایک بگیری.