اکبرکاراته (نوجوان و طنز دفاع مقدس)

اکبرکاراته (نوجوان و طنز دفاع مقدس)

توسعه دهنده : مطاف عشق

دسته بندی : سرگرمی

نسخه 4

Responsive image 416 دریافت
Responsive image 5.0 1 نفر
Responsive image
3.97
مگابایت

هر جای دنیا، تا می گویند جنگ، همه یاد کشتار و خون ریزی و آوارگی و... می افتند. در کشور ما وقتی صحبت از جنگ و دفاع به میان می‌آید، لایه‌هایی از یک فرهنگ غنی، در ذهن‌ها تداعی می‌شود که نمایی دیگر از رزم و پیکار را تداعی می‌کند. جنگ ما با رژیم بعث عراق، دفاعی مردمی در مقابل یک تهاجم همه جانبه بود. دفاعی که خاستگاهی جز کسب رضای خدا و صیانت از دین حق نداشت. کسی که می‌خواهد به تکلیفش عمل کند، روحی پر نشاط دارد، حتی در زیر آتش سهمگین دشمن، در دو راهی مرگ و زندگی. این گونه است که می‌بینید در قاموس اسیران کربلا، همه بلاها و سختی‌های طاقت فرسا، چون برای خداست، زیباست.

شاگردان مکتب زیبایی، در بحبوحه نبرد با دشمن متجاوز، همواره شاد و باانگیزه‌ای بالا بودند. راز و نیاز و مناجات با خدا، نشاطی وصف‌ناشدنی بر رفتارشان حاکم کرده بود. شوخ‌طبعی‌ها و بازیگوشی‌های جبهه، با این نگاه، امری طبیعی و عادی جلوه می‌نماید. جغله های جهادی، همان نوجوان‌های بی‌نام‌ونشانی هستند که از سنگر درس و مدرسه، خود را به عرصه خون و خطر رساندند تا تابلوی زیبایی به نام دفاع مقدس را با نقش حماسه خود، بر صحیفه تاریخ، ماندگار سازند.

لازم بود این مقدمه را بخوانید تا وقتی مجموعه زیبای "اکبر کاراته" را نصب می‌کنید با مشاهده برخی شیطنت‌ها و شوخ طبعی‌های دلچسب و شیرین دچار حیرت نشده و چشمان متعجبتان از حدقه بیرون نزند!

خاطرات این مجموعه، لبخند را بر لبان زیبایتان می نشاند و تصاویری که همراه هر خاطره نقش زده است، فضای ساده و بی ریای جبهه را مقابل چشمان نازنینتان به نمایش می‌گذارد.

 شما می توانید فلش کارت (نسخه چاپی) مجموعه  اکبر کاراته را نیز از نمایشگاه و فروشگاه محصولات راهیان نور و دفاع مقدس مطاف عشق تهیه نمایید.

نظرات کاربران


بدون نام

19:42 00/1/17

خیلی ممنون که داستان های مجموعه آکبر کاراته را رایگان در اخیتیارمون گذاشتید