مهر و ماه

مهر و ماه

توسعه دهنده مطاف عشق

دسته بندی برنامه ها دسته بندی  سبک زندگی

بدون نظر

نصب های فعال

حجم

نسخه برنامه

کمتر از 100

5.78مگابایت

4

رتبه بندی برنامه

آخرین بروز رسانی

سازگاری برنامه

0

۲۴ شهریور ۱۳۹۸

اندروید 4 و بالاتر

 توضیحات برنامهمهر و ماه   توضیحات

رسیدن به مقام شهادت، نیازمند مقدماتی است که از جمله آنها قطع وابستگی به تعلقات مادی است. شهدای متأهل، امتحانی دشوار پیش رو داشتند. مطالعه خاطرات و نامه های این دست از شهدا نشان می دهد آنان نیز مانند همه مردم عادی –وگاه بیشتر- به زن و فرزند و خانواده خود علاقه داشتند. رمز سعادت این شهدا آن است که در بزنگاه سرنوشت خویش، محبت های دنیایی را فدای عشق حقیقی نمودند.

 

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند؟       فرزند و عیال و خانمان را چه کند؟

 

از این منظر، زندگی مشترک شهدا و شیوه ارتباط آنها با همسران ایثارگرشان نیز دارای نکته هایی جالب و آموزنده است. شهدا مقوله ازدواج و همسرداری را عبادتی برای کمال و قرب الهی می دانستند. از این رو محبت آنها به همسرانشان عمیق تر از احساسات نمایشی و زودگذر بود. شرحی مختصر از روابط نیک و سازنده شهدا با همسرانشان در مجموعه "مهر و ماه" گرداوری شده که انطباق عجیب آن با توصیه های علما و بزرگانی چون مقام معظم رهبری در خصوص ظرافت های همسرداری – که به ضمیمه هر خاطره نقل گردیده – بسیار قابل تأمل و تحسین برانگیز است.

 

شما می توانید فلش کارت (نسخه چاپی) مجموعه "مهر وماه" را نیز از نمایشگاه و فروشگاه محصولات راهیان نور و دفاع مقدس مطاف عشق تهیه نمایید.

 

 

 

برچسب‌ها:

 

شهید، دفاع مقدس، راهیان نور، شهادت، نوجوان، ایثار، جهاد، شهدا، ازدواج، همسرداری، سبک زندگی

تغییرات

دسترسی‌ها

    android.permission.WAKE_LOCK
    android.permission.INTERNET
    android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE

برنامه های دیگر توسعه دهنده

همه موارد