ریاضی سرگرم کننده

ریاضی سرگرم کننده

توسعه دهنده : توسعه دهنده خارجی

دسته بندی : آموزشی

نسخه 8.1.0

Responsive image 691 دریافت
Responsive image 0 0 نفر
Responsive image
146.62
مگابایت

ریاضی می تواند سرگرم کننده باشد!
"ریاضی سرگرم کننده" یک بازی سرگرم کننده و جذاب برای تمرین حساب ذهنی (جمع ، تفریق ، جداول ضرب ، تقسیم) برای دانش آموزان

ریاضیات ذهنی (توانایی انجام محاسبات ریاضی در سر) یک مهارت مهم برای دانش آموزان ابتدایی است که هم برای دستیابی به موفقیت تحصیلی و هم در کارهای روزانه که خارج از کلاس درس انجام می شود ، لازم است. تسلط بر حساب ذهنی به زمان و تمرین زیادی نیاز دارد. بازی ما ایجاد شده است تا این یادگیری برای کودکان لذت بخش و سرگرم کننده باشد.

این بازی به شما اجازه می دهد تا حقایق ریاضی و عملیات مورد نظر خود را انتخاب کنید ، بنابراین هر کلاس در مدرسه ابتدایی می تواند آن را بازی کند:
b> کودکستان : جمع و تفریق در 10
● کلاس اول : جمع و تفریق در 20
● کلاس دوم : جمع و تفریق دو رقم
● کلاس سوم : ضرب و تقسیم ، جمع و تفریق در 100 ، جداول زمان
● کلاس چهارم : جمع و تفریق سه رقمی

علاوه بر این بازی شامل حالت تمرینی است که به شما امکان می دهد حقایق ریاضی و عملیات مورد نظر خود را انتخاب کنید و همچنین تعداد وظایف و سرعت هیولا را پیکربندی کنید.

انواع مختلف سطوح ، هیولا ، اسلحه ، لوازم جانبی اضافی و لباس های شخصیت اجازه نمی دهد کودک خسته شود. در عوض ، این عناصر به او انگیزه می دهند تا در فرایند یادگیری جلو برود!

ما فکر می کنیم مبارزه با هیولاهای اسلایم سرگرم کننده تر و جالبتر از دستیابی به تمرینات حساب روزانه است تا فلش کارت ها یا برنامه های مسابقه. بچه های مهد کودک تا کلاس چهارم از تمرین ریاضی ذهنی با مربی "ریاضی سرگرم کننده" لذت خواهند برد!