بازی و علم آموزی

بازی و علم آموزی

توسعه دهنده PBS KIDS

دسته بندی برنامه ها دسته بندی  آموزشی

بدون نظر

نصب های فعال

حجم

نسخه برنامه

کمتر از 100

98.30مگابایت

2.0.0

رتبه بندی برنامه

آخرین بروز رسانی

سازگاری برنامه

4.58879

۲۲ خرداد ۱۳۹۸

اندروید 4 و بالاتر

 توضیحات برنامهبازی و علم آموزی   توضیحات

دکتر خدابنده لو - پسا دکترای تکنولوژی آموزشی (کودکان پیش دبستانی):

آموزش حل مسئله به کودک موضوع مهم و اساسی است که کودکان نیاز هست که آن را یاد بگیرند. شروع یادگیری و تقویت مهارت های حل مسئله در کودک از همان سنین کودکی و پیش دبستانی آغاز می‌شود و تا زمانی که کودک بزرگ می‌شود ادامه دارد، همانقدر که والدین و مربیان نقش اساسی در افزایش و تقویت مهارت حل مساله در کودک را ایفا میکنند، به همان اندازه هم تکنولوژی نقش مهمی در بهبود این مهارت در کودک را ایفا میکند. امروزه بازیهای آموزشی طراحی شده برای اسمارت فونها، کمک شایان توجهی به مهارت حل مساله در کودکان را انجام میدهند. اپلیکیشن بازی Play and Learn Science به کودکان مهارت حل مساله و علوم را آموزش میدهد. دربازی های علمی این اپلیکیشن، ازشما به عنوان کاربر خواسته میشود ، آب و هوا را کنترل کنید، اجسام را رانده و سر بدهید و بهترین مواد را برای یک چتر انتخاب کنید –با این نوع بازیها مهارت های تحقیق علمی و یادگیری مفاهیم علمی را در کودکان ایجاد میکنیم. بازی های علمی برای کودکان، آنها را تشویق می کند تا علم را در زندگی روزمره خود ببینند. این بازی های آموزشی به عنوان کاتالیزورهای اکتشاف در دنیای واقعی با الهام از مکان و تجربیات واقعی برای کودکان به تشخیص دنیای واقعی برای آنها به کار میرود. این بازی های خانوادگی همکاری در یادگیری ، با فعالیت های عملی و یادداشت های والدین را تشویق می کند. فعالیت های یادگیری در ابتدا خانواده ها را تشویق می کنند تا در خانه "آن را امتحان کنند" و راهنمایی هایی برای گفتگو ارائه می دهند، و درس هایی را فراتر از درسهای اپلیکیشن می گذارنند.

ویژگی های علمی بازی و یادگیری:

علوم برای کودکان:

این بازی های آموزشی به کودکان و والدین در کشف علوم پایه ای با موضوعات اصلی علمی،مانند موضوعات علمی زندگی، علوم زمین، علوم فیزیکی، علوم محیطی، علوم زندگی

فعالیت برای بچه ها:

بچه ها از بازی حل مسئله هم لذت میبرند و هم یاد میگیرند، این بازی شامل بازی های آموزشی همراه با طراحی ابزار و برچسب میباشد، کودکان از یادگیری علوم لذت میبرند

بازی های خانواده:

• آموزش کودکان با فعالیت های خانوادگی، همکاری در یادگیری را از طریق راهنمایی ها، برای مشارکت والدین و فرزندان تشویق می کند.

• فعالیت های یادگیری زود هنگام که به آموزش را به جامعه میبرد.

• بازی های علمی برای کودکان زیر 5 سال، در همکاری با کارشناسان در حوزه دوران کودکی توسعه یافته است.

درباره بچه های PBS: برنامه Play and Learn Science بخشی از تعهد مداوم PBS KIDS برای کمک به بچه ها در ایجاد مهارت هایی است که برای موفقیت در مدرسه و زندگی آنها ضروری به نطر میرسد. PBS KIDS، نام تجاری شماره یک رسانه های آموزشی است که برای همه کودکان فرصتی برای کشف ایده های جدید و دنیای جدید از طریق رسانه های تلویزیونی و دیجیتال و همچنین برنامه های مبتنی بر جامعه ارائه می دهد.

 

والدین عزیز توجه کنند:
این بازی توسط نظام ESRA رده بندی سنی نشده است. در بررسی ما به دلیل عدم وجود محتوای آسیب رسان، انجام این بازی برای همه سنین مناسب است.

تغییرات

دسترسی‌ها

    android.permission.INTERNET
    android.permission.WAKE_LOCK
    android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE

برنامه های دیگر توسعه دهنده

همه موارد