تلفن کودکانه - بازی و آموزش

تلفن کودکانه - بازی و آموزش

توسعه دهنده : bonbongame.com

دسته بندی : ریاضی و اعداد

نسخه 1.3.2

Responsive image 233 دریافت
Responsive image 0 0 نفر
Responsive image
61.42
مگابایت
Responsive image 3+ رده سنی

سید علی متقی نژاد (کارشناس بازی) :

مجموعه‌ای از بهترین سرگرمی‌های آموزنده برای کودکان.

دارای شش بازی و فعالیت مفید در موضوعات مختلف آموزشی:
یادگیری اعداد: در این بازی کودک با اعداد ۰ تا ۹ آشنا می‌شود. اعداد شمایل کارتونی جالبی دارند و حرکت می‌کنند و برای خردسالان جذاب هستند. با اشاره روی هر عدد گوینده بازی صدای آن را اعلام می‌کند.
الفبای انگلیسی: حروف انگلیسی با شکل‌های کارتونی کودکانه که هر حرف دارای صدا و حرکت می‌باشد. با انتخاب هر حرف نام یک حیوان که با همان حرف آغاز می‌شود نمایش می‌یابد. کودک می‌تواند به این حروف که به شکل حیوانات هستند زنگ بزند و صدای آن‌ها را بشنود.
پیانو کودک: کودکان از موسیقی و صداها لذت می‌برند. در این بازی نت‌های پیانو در صفحه قرار گرفتند که با اشاره روی هرکدام صدایشان پخش می‌شود.
ماشین بازی: مناسب برای تقویت حافظه و قوه تشخیص کودک بوده و تعداد زیادی وسیله نقلیه با شکل‌های کارتونی بامزه به همراه نام و صدای وسیله‌ها در این بازی قرار دارد. شامل ماشین آتش نشانی، کشتی، موتور، بولدوزر، ماشین مسابقه، اتوبوس، دوچرخه، قایق، ماشین پلیس، تاکسی و ...
حیوانات: مشابه بازی قبلی برای تقویت حافظه و قوه تشخیص کودکان است. در این بازی تعداد زیادی از تصاویر و نام حیوانات به همراه صدای آن‌ها قابل انتخاب است.
رنگ‌ها: تعدادی تخم مرغ رنگی در صفحه در حال تکان خوردن هستند. زمانی که کودک روی یکی از تخم مرغ‌ها اشاره کند، می‌شکند و باز می‌شود و اسم همان رنگ صدا زده می‌شود. یک حیوان به همان رنگ نیز به کودک نشان داده می‌شود.

والدین عزیز توجه کنند:
در صورت اتصال به اینترنت، در حین بازی تبلیغات اینترنتی نمایش داده می‌شود.
این بازی توسط نظام ESRA رده بندی سنی نشده است. در بررسی ما به دلیل عدم وجود محتوای آسیب رسان، انجام این بازی برای همه سنین مناسب است.