کودکان کنجکاو بوده و به ماجراجویی علاقه دارند. وقتی وارد دنیای یک بازی می شوند دوست دارند آن جهان را اکتشاف کنند و چیزهای جدیدی کشف کنند. از بازی های فضایی و عجیب و غریب گرفته تا بازی های ماجراجویی و معمایی، همه این حس کنجکاوی را در کودکان برآورده می کنند. پسربچه ها نیز علاقه زیادی به دانلود بازی ماجراجویی جنگی و شمشیری دارند.

ما در این مجموعه معرفی بهترین بازی های شمشیری اندروید را انجام دادیم مثل بازی شمشیرزن ماجراجو که برای گروه سنی ۷ سال مناسب است. بهترین بازی موبایلی اکشن-ماجراجویی و پلتفرمر که برای اندروید عرضه شده و مورد تحسین بسیاری از رسانه‌ها قرار گرفته است. می توانید برای دانلود بازی کودکانه پسرانه از این مجموعه بازی‌های ماجراجویی و اکتشافی و یا دیگر مجموعه های ما در توپ مارکت استفاده کنید. در بین بازی های ماجرایی چند بازی پسرانه جذاب دیگر هم داریم. مثل فین و راز باستانی که در این بازی داستانی به ۷ دنیای مرموز می روید و با شمشیر و نیروی ماورایی خود به مبارزه با دشمنان سخت رفته و با شش غول بزرگ می جنگید.

بازی ماجراجویی در شهر یا ساخت و اکتشاف از دیگر بازی های مورد توجه در این موضوع یعنی بازی ماجراجویی معمایی است که در آن ها با بلوک سازی (آجر سازی) محیط اطرافتان را ایجاد می کنید. کودکان و نوجوانان معمولاً دارای حس کنجکاوی، رویاپردازی و ماجراجویی بالایی هستند. با این بازی کودک می‌تواند هرآنچه که تصور کند با بلوک‌هایی در جنس، شکل و رنگ‌های مختلف ایجاد کند. پس وارد دنیای بی انتها شوید و اکتشاف کنید. بازی های اکتشافی به تقویت مهارت خلاقیت در کودکان کمک می کنند.

بهترین بازی های ماجراجویی معمایی را پیدا کنید، به رایگان دانلود و روی گوشی اندرویدی خود نصب و اجرا کنید. ما برای همه سنین خصوصاً کودکان و نوجوانان این بازی ها را تدارک دیده ایم. با دانلود بازی ماجراجویی با کیفیت برای اندروید، ساعت ها به اکتشاف در دنیای بازی ها بپردازید و خلاقیت خود و کودکانتان را پرورش دهید. انواع بازی ماجراجویی افلاین، بازی ماجراجویی انلاین وجود دارد که می توانید دانلود و نصب کنید.

بازی معدن طلا از معروف ترین هاست. در بازی ایرانی معدنچی کوچک وارد معدن های مختلف بشید و حفاری کنید. طلا و گنجینه ها را بدست بیاورید و معدنتان را ارتقا دهید. بازی های شاهکار اندروید از جمله دانلود بازی معدن طلا و دانلود بازی معدن دار از آن هایی هستند که همه بازی می کنند و می توان گفت بازی هایی که باید روی گوشی داشته باشیم.