حباب بازی‌ها معمولاً با نام‌های Bubble شروع می‌شوند و یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی هستند. این بازی‌ها سن و سال نمی‌شناسند و از کودک و نوجوان تا جوانان و بزرگسالان و حتی بابا بزرگ و مامان بزرگ را جذب می‌کنند! بازی bubble shooter با چند مرحله متنوع یکی از این بازی‌هاست که از کلاسیک‌های این سبک است و کمتر از ۲۰ مگابایت حجم دارد. برای دانلود حباب بازی، بازی حباب جدید، بازی حباب قدیمی و در کل بهترین بازی bubble را در توپ مارکت دانلود کنید.
 
نصب بازی حباب های رنگی برای آن‌ها که عاشق بازی‌های رنگارنگ هستند و دوست دارند ظاهر گرافیکی بازی خوشگل و پر از رنگ‌های شاد و متنوع باشد. یک بازی تفننی برای کودکان که بچه‌ها باید با حل کردن پازل‌ها مراحل مختلف بازی را پشت سر بگذارند و امتیازات بیشتری بگیرند. این‌گونه بازی‌ها می‌توانند در بهبود مهارت‌های شناختی و بصری کودکان موثر باشند.
 
بازی حباب سخت و حباب بازی حرفه ای، برای آن‌ها که به دنبال چالش در بازی‌ها می‌گردند. در «شلیک حبابی: پازل افسانه‌ای» یک حباب رنگی به شما داده می‌شود، بایستی به نحوی به بقیه حباب‌ها شلیک کنید تا حداقل سه حباب همرنگ در یک راستا قرار بگیرند تا بترکند. شما باید مراقب باشید تا صفحه با حباب‌ها پر نشود. اگر بتوانید 20 حباب همرنگ را کنار هم قرار دهید، شاهد انفجاری خواهید بود که حباب‌های بیشتری را از بین خواهد برد.
 
بازی حباب رایگان که به صورت اختصاصی برای خردسالان در توپ مارکت تهیه و منتشر شده به نام «حباب‌ها» را دریافت کنید. بازی حباب‌ها یک بازی تفننی ساده برای خردسالان است که دارای جذابیت‌های بصری با استفاده از شکل کارتونی و صدای حیوانات بوده و برای هماهنگی چشم و دست کودکان مفید و موثر است.