دختر خانم‌ها از طرفداران پر و پا قرص بازی‌های کیک پزی هستند. ما برای رضایت این قشر، مجموعه دانلود بازی کیک پزی برای اندروید را ایجاد کردیم تا به راحتی این بازی‌ها را یکجا پیدا کنید و برای گوشی و تبلت اندرویدی به رایگان دانلود و نصب کنید.
دانلود بازی کیک عروسی و کیک تولد با کلی انتخاب جذاب برای ظاهر کیک‌ها. دوست دارید با چه طعمی کیک بپزید؟ روی کیک را با چه خوراکی‌ها و عروسک‌هایی تزیین می‌کنید؟ لایه رویی کیک چه رنگی باشد؟ وقتش است سلیقه خوب خودتان را نشان دهید و یک کیک بی نظیر آماده کنید.
بازی شیرینی پزی را دانلود کنید و ماجراهای آن را دنبال کنید. هر روز داستان‌های جالبی در قنادی می‌گذرد. همچنین هر روز سفارشات جدید از سراسر شهر وجود دارد. مشتری یک کیک خامه‌ای سفارشی می‌خواهد. آرد را مخلوط کنید ، هم بزنید ، بپزید و آن را تزئین کنید. کیک خامه‌ای آماده است. با رسیدگی به هر یک از مشتریان خود کیک و شیرینی درست کنید و خشمزه‌ترین و زیباترین شیرینی‌ها را به آن‌ها بدهید.
بازی آشپزی کیک شکلاتی دخترانه. کیک‌های شکلاتی از خوشمزه‌ترین کیک‌ها هستند. فکر می‌کنم دهن شما هم مثل ما آب افتاده و دیگر طاقت ندارید! بیایید اینبار جلوی خودمان را بگیریم و به چشم هنر به آن نگاه کنیم. بله کیک پختن هم یک هنر است و باید آن را یاد بگیرید. پس دست به کار شوید و اولین کیک شکلاتی خود را تهیه کنید. امیدوارم مانند اسمش لذیذ باشد.
دانلود بازی کیک پزی قدیمی و بسیاری بازی‌های دیگر مثل بازی کیک پزی دخترانه جدید، همه و همه در مجموعه ما به رایگان قابل دانلود است.