خرس ماجراجو

خرس ماجراجو

توسعه دهنده : EarthKwak Games

دسته بندی : ماجراجویی

نسخه 1.9.7.3

Responsive image 966 دریافت
Responsive image 0 0 نفر
Responsive image
74.4
مگابایت
Responsive image 7+ رده سنی

خرس ماجراجو یک بازی سکوبازی سه بعدی است که شبیه به بازی‌های قدیمی این سبک (بانجو کازویی و کراش باندیکوت) انجام می‌شود. کودک در این بازی در نقش خرسی به نام بارِن قدم در جنگلی سرسبز و زیبا می‌گذارد. او تنها خرسی است که در جنگل آزاد مانده و برای نجات دیگر خرس‌های زندانی شده در جنگل تلاش می‌کند. او باید راهی سرزمین لاک‌پشت‌ها شود. در ادامه بازی دو سرزمین برفی و کویری را هم بازی خواهید کرد.

داستان بازی:

در تمام جنگل زنبورها، خرس‌ها، لاک‌پشت‌ها و خرگوش‌ها همگی در امن و امان زندگی می‌کردند. بر همه مناطق ملکه زنبورها سلطنت می‌کرد که بسیار مهربان و خوب بود و همه حیوانات از او راضی بودند. همه چیز عالی بود تا زمانی که یک زنبور بد جنس ملکه را دزدید و خودش را جای او، جا زد. اون شخص به زنبورها دستور داد تا عسل بنفش رنگی را در سرتاسر محدوده سلطه‌اش پخش کنند. این عسل بنفش، حیوانات را دچار بدبختی و خوی پرخاشگرانه کرد. اما این همه ماجرا نبود و زنبورها متوجه شدند که خرس‌ها از خوردن این عسل هیچ اثری نمی‌گیرند. به همین دلیل همه خرس‌ها را دستگیر و زندانی کردند تا علیه ملکه قلابی شورش نکنند. شما در نقش خرسی به اسم بارِن باید سرنوشت جنگل را تغییر دهید و دوستان خود را از چنگ ملکه بد ذات نجات دهید.

کنترل بازی با یک دکمه حرکت به جهت‌های مختلف و دو دکمه برای تعامل، ضربه زدن و پرش انجام می‌شود. با کشیدن انگشت روی صفحه نیز دوربین بازی جا‌به‌جا می‌شود. بازی دارای راهنمای اولیه بوده و کودک می‌تواند به راحتی مسیر خود را پیدا کند.
 

ویژگی‌های بازی:

گرافیک سه بعدی زیبا

محیط‌های دیدنی و متنوع

داستان درگیر کننده و جالب

گیم‌پلی سرگرم کننده و جذاب

 

والدین عزیز توجه کنند:
این بازی توسط نظام ESRA رده بندی سنی نشده است. در بررسی ما به دلیل وجود خشونت خفیف و نمایش موجودات ترسناک خفیف، انجام این بازی برای کودکان و نوجوانان بالای ۷ سال مناسب است.